Warning: Undefined array key "options" in /usr/home/urbicum/domains/urbicum.com/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192

Urbicum podczas Dni Druku 2020 w Kielcach

Od 22 do 24 września jak co roku wzięliśmy udział w Kieleckich Dniach Druku 3D. Odwiedzający nasze stoisko mogli zobaczyć nasze drukarki w działaniu, przywieźliśmy ze sobą nasze drukarki przemysłowe Urbicum DX, Urbicum MX oraz największy wieloestruderowy UrbicumGX
Urbicum targi druku 3d

Od 22 do 24 września jak co roku wzięliśmy udział w Kieleckich Dniach Druku 3D.

Odwiedzający nasze stoisko mogli zobaczyć nasze drukarki w działaniu, przywieźliśmy ze sobą nasze 3 modele: Urbicum DX, Urbicum MX oraz największy wieloestruderowy UrbicumGX – to rzadka okazja by zobaczyć go w działaniu.

Odwiedzając nas mieli okazję przekonać się, że faktycznie mało która drukarka osiąga tak imponujące szybkości wydruku co nasze. Jest to też świetna okazja by porozmawiać o możliwościach jakie oferuje #druk3d, przede wszystkim pod kątem prototypowania i testowania projektów zanim zostaną one wdrożone do masowej produkcji.

Był z nami obecny Mateusz Janowski, nasz główny konstruktor, który w temacie prototypów i nietypowych rozwiązań czuje się jak ryba w wodzie.

 

 

Mateusz Janowski Urbicum podczas Dni Druku 2020
Mateusz Janowski Urbicum podczas Dni Druku 2020

Kierownica bolidu wykonana w technice druku 3D

Poniżej Szymon Chrupczalski demonstruje przykłady zastosowania druku 3D.

Choć w pierwszej kolejności świetnie sprawdza się prototypowanie za pomocą drukarek 3d, to jednak są też inne rozwiązania, np. przy produkcji trwałych przedmiotów użytkowych, takich jak ta kierownica od bolidu.

Podziel się:

Inne aktualności

Kontakt do nas