Warning: Undefined array key "options" in /usr/home/urbicum/domains/urbicum.com/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192

Przemysłowe drukarki 3D

Drukarki 3d klasy przemysłowej Urbicum: MX, DX, GX

Przemysłowe drukarki 3D to oszczędność na czasie​

Dzięki drukowi 3D można pominąć wiele czasochłonnych etapów produkcji, w tym formowania lub odlewania, znacznie skraca się proces tworzenia prototypów.  Drukarki Urbicum to ponadto jedne z najszybszych urządzeń dostępnych na rynku – dzięki ich wydajności ta oszczędność staje się jeszcze większa. 

Przemysłowe drukarki 3D pozwalają na większą ilość testów

Dzięki wykorzystaniu drukarek 3D można wypróbować różne iteracje danego projektu 

Przemysłowe drukarki 3D mogą stanowić istotny element w cyklu produkcyjnym​

Mitem jest stwierdzenie, że drukarki 3D nadają się jednak wyłącznie w procesie tworzenia prototypu. Drukarki przemysłowe o dużych rozmiarach, takie jak Urbicum GX przygotowane są do pracy ciągłej na skalę przemysłową a wydrukowane na nich elementy (np. rama rowerowa) mają równie wysokie parametry jakości co te przygotowane przy użyciu “tradycyjnych” technik produkcyjnych. 

Przemysłowe drukarki 3D wydrukują także odpowiednie narzędzia do linii produkcyjnej

Dzięki wydajności i mocy drukarek 3D firma może znacząco skrócić czas produkcji i obniżyć koszty wytworzenia zarówno poszczególnych elementów, jak i narzędzi potrzebnych do ich wytworzenia.